Jak wydać tomik poezji?

Jeżeli jesteś autorem utworów poetyckich i chcesz, by Twoje liryki ukazały się w wydaniu książkowym, zacznij od selekcji. Zastanów się i wybierz wiersze, które miałyby znaleźć się w Twoim tomiku. Umieść je w jednym pliku programu Word i prześlij do naszego wydawnictwa, najlepiej korzystając z formularza.

pexels-photo-46274

Warto też zastanowić się nad formą wydania. Jeżeli chciałbyś, by Twój tomik wyróżniał się formą, zdecyduj się, czy jego wnętrze ma być drukowane w całości jako czarno-białe, czy też może powinno zawierać kolorowe elementy graficzne. Ważny też jest projekt okładki. Nasi graficy przygotowują dla każdego Autora trzy propozycje, ale jeżeli masz swoją wizję, koniecznie podziel się nią z nami. Gotowa książka powinna odzwierciedlać Autora nie tylko wnętrzem, ale i wyglądem.

Tomiki poetyckie niestety nie wzbudzają wielkiego zainteresowania hurtowni, dlatego przeczytaj koniecznie, na jaki nakład się zdecydować.

Po zapoznaniu się z Twoją twórczością i podjęciu decyzji, czy pasuje ona do naszego profilu wydawniczego, skontaktujemy się z Tobą dzięki podanemu w formularzu numerowi telefonu oraz adresowi mailowemu. Przedstawimy konkretne warunki wydania Twojego tomiku poezji, a później dołożymy wszelkich starań, by jego ostateczna forma odpowiadała zarówno Tobie, jak i czytelnikom.

 .

2 odpowiedzi do Jak wydać tomik poezji?

  1. Paulina Wołosz 26 listopada 2017 w 20:01 #

    Dobry wieczór Chciałabym na początek wiedzieć czy jeśli jestem nie pełnoletnia to czy spokojnie mogę wydać tomik i ile będzie mnie to kosztowalo tak mniej wiecej ?

    • Emilia Nowak 7 grudnia 2017 w 15:58 #

      Naturalnie, będąc osobą niepełnoletnią również może Pani opublikować książkę. Jeśli chciałaby uzyskać Pani dokładną kalkulację, prosimy o wysłanie tekstu przez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Zaprojektowane przez Klienter.pl


Chcesz zobaczyć swoją książkę?

Zapisz się na newsletter. Otrzymasz przygotowana specjalnie dla Ciebie wizualizację!

Interesuje Cię:

Dołącz, aby otrzymywać porady i materiały dla autorów!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaki nakład ma mieć moja książka?

Jeżeli chcesz, by Twoja książka trafiła do szerokiej dystrybucji, minimalnym nakładem na początek jest 500 egzemplarzy. Ta liczba umożliwi nam...

Zamknij