Taniej!
Puzzle-Front okładki

Puzzle

39,90 zł 34,90 zł

Życie Marii jest pełne zmian i niepewności. Kiedy decyduje się na emigrację, jest przekonana, że ta zmiana to przeznaczenie, które pozwoli wreszcie osiągnąć upragnioną stabilizację. Okazuje się jednak, że na emigracji relacje z rodakami jak i tuziemcami mogą być dużo trudniejsze niż by się mogło wydawać. Czy Marii uda się zrealizować swój plan na nowe życie?

Brak w magazynie

Opis produktu

Emigracja to wciąż aktualny temat. Za granicę wyjeżdżają ludzie w każdym wieku, a powody ich wyjazdu też są bardzo zróżnicowane. Chcemy wyjeżdżać tam, gdzie są już nasi przyjaciele i bliscy, bo dzięki temu łatwiej asymilujemy się w nowym miejscu, możemy liczyć na ich wsparcie.

Życie Marii jest pełne zmian i niepewności. Kiedy decyduje się na emigrację, jest przekonana, że ta zmiana to przeznaczenie, które pozwoli wreszcie osiągnąć upragnioną stabilizację. Okazuje się jednak, że na emigracji relacje z rodakami jak i tuziemcami mogą być dużo trudniejsze niż by się mogło wydawać. Czy Marii uda się zrealizować swój plan na nowe życie? Jak potoczą się losy kobiety, która mimo średniego wieku, zaczyna swoje życie od początku? Życie na obczyźnie to tylko ekonomiczny przymus, a może jednak okazja, by zrozumieć siebie, poukładać swoje życie niczym puzzle? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedź w książce pt.”Puzzle”, która podejmuje jakże aktualny temat współczesnej emigracji Polaków.

W przygotowaniu druga część — Maria podejmuje pracę w swoim zawodzie. Czy  uda  się przełamać lody niechęci wobec obcokrajowców?

Przeczytaj wywiad z autorką!

Dodatkowe informacje

liczba stron

200

oprawa

miękka

format

130 x 205 mm

język

polski

Rok wydania

2016-09-01

wydawnictwo

Wydawnictwo Dygresje

ISBN

978-83-65419-09-5

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Puzzle”

Zaprojektowane przez Klienter.pl


Chcesz zobaczyć swoją książkę?

Zapisz się na newsletter. Otrzymasz przygotowana specjalnie dla Ciebie wizualizację!

Interesuje Cię:

Dołącz, aby otrzymywać porady i materiały dla autorów!