Okładka W ciszy przód

W cieniu Łomżyńskiej Katedry

21,00 zł

Opis produktu

Elżbieta Buczyńska – urodzona w Łomży autorka tekstów. Za treści poruszane w utworach i za ich wysoki poziom artystyczny otrzymała nagrodę specjalną Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.
Z zawodu jest realizatorem scenicznym oraz nauczycielką muzyki i języka polskiego. Wydała kilkanaście poradników i zeszytów metodycznych dla nauczycieli, w tym cieszące się powodzeniem „Uroczystości szkolne NA CZTERY PORY ROKU”. Jest także jurorką w konkursie WYGRAJ SUKCES od początku jego istnienia.

„W cieniu Łomżyńskiej Katedry” to tomik poetycki, zawierający wiersze o różnorakiej tematyce.

Pierwsza część zbiorku dotyczy Łomży, z którą Buczyńska związana jest sercem i myślami. Utwory opiewają łomżyńską atmosferę, która wyjątkowo działa na duszę i zmysły osoby, mającej z nią styczność. Dużą rolę w lirykach autorki odgrywa monumentalna Katedra, będąca symbolem Łomży, a w poezji nabierająca dodatkowych znaczeń, które można różnorodnie interpretować. Spora część tomiku została poświęcona również wierze i inspirującej postaci Jana Pawła II. Mimo napełniających refleksyjnym nastrojem ważkich tematów poruszanych w tomiku, przepełniony jest on ciepłem oraz pogodą ducha.

Tomik „W cieniu Łomżyńskiej Katedry” zawiera również wiersze dla dzieci oraz teksty świątecznych piosenek, mogące zachwycić każdego bez względu na porę roku. Wdanie wzbogacone zostało także o płytę CD, na której nagrano utwory z opublikowane w zbiorku.

Dodatkowe informacje

Waga 110 g

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “W cieniu Łomżyńskiej Katedry”

Zaprojektowane przez Klienter.pl


Chcesz zobaczyć swoją książkę?

Zapisz się na newsletter. Otrzymasz przygotowana specjalnie dla Ciebie wizualizację!

Interesuje Cię:

Dołącz, aby otrzymywać porady i materiały dla autorów!