Aleksandra Szablewska

untitled-design

Wybór wydawnictwa jest w dużej mierze owocem szczęśliwego przypadku. Zależało mi na tym, żeby znaleźć profesjonalne środowisko, z historią, z doświadczeniem, któremu można zaufać, powierzając swoją cząstkę literatury. Szukając takiego miejsca, trafiłam na Państwa stronę. Uświadomiłam sobie również, że w swojej bibliotece mam „Rowerem i pieszo przez czarny ląd” Kazimierza Nowaka, pięknie wydaną przez Sorus. Zapoznałam się z opiniami innych autorów, co utwierdziło mnie w  decyzji, by się z Państwem skontaktować. Spotkałam się wtedy z wielką życzliwością i otwartością na współpracę – ta wymiana wiadomości i opinii była dla mnie bardzo cenna.

Kontakt z redaktorem prowadzącym był prawdziwą przyjemnością. Przede wszystkim jestem wdzięczna za tyle naturalności w wymianie myśli. Za wyrozumiałość i cierpliwość podczas całego procesu wydawniczego. Czułam się uważnie słuchana i rozumiana. Prowadzona. To była atmosfera, w której można stworzyć coś pięknego. Wiedziałam, że mam redaktora, który zmierza ze mną, wskazując mi drogę. Krok po kroku, mail po mailu.

Co najbardziej podobało się Pani podczas procesu wydawniczego?

Kontakt. Pomoc w redakcji tekstu. Cierpliwość podczas korekty. Chwila, w której zobaczyłam wybraną propozycję okładki. Chwila, w której otworzyłam egzemplarze autorskie.

Czy gdyby wydawałby Pani kolejną książkę, to zdecydowałby się Pani na nasze wydawnictwo?

Jak najbardziej – ze względu na wspaniałą i naturalną atmosferę, w jakiej książka nabiera kształtu.

Komentarze są zamknięte.

Zaprojektowane przez Klienter.pl


Chcesz zobaczyć swoją książkę?

Zapisz się na newsletter. Otrzymasz przygotowana specjalnie dla Ciebie wizualizację!

Interesuje Cię:

Dołącz, aby otrzymywać porady i materiały dla autorów!