Ewa Maria Ogińska

untitled-design-1

Wysłałam swój tekst do czterech wydawnictw. Po udzielonych mi informacjach zwrotnych w postaci kontaktów telefonicznych, rozmowa z Panią Agatą z Wydawnictwa Dygresje była najbardziej przekonująca i elastyczna, co w moim przypadku miało ogromne znaczenie.
Kontakty z redaktorem naczelnym, Panią Agatą, były tak częste, jak tego potrzebowałam. Miałam bowiem możliwość kontaktów mailowych jak również
telefonicznych. Najbardziej podobał mi się profesjonalizm i zaangażowanie Pani Agaty. Czułam, że naprawdę zależy jej na jak najlepszym efekcie końcowym. Nie mam pojęcia, jak wygląda współpraca ze znanymi pisarzami, ale ja w tym przypadku tak się właśnie czułam. Sugestie Pani Agaty i doradztwo w niektórych sytuacjach były dla mnie bardzo pomocne.
Jestem usatysfakcjonowana w 100%. Jeżeli dopnę tylko na ostatni guzik kolejny materiał, nie będę już szukała i pisała do innych wydawnictw. Od razu skontaktuję się z Dygresjami. Kontaktu telefonicznego z Panią Agatą także nie skasuję. Będę chwalić Wydawnictwo zawsze i wszędzie. Dziękuję.

Komentarze są zamknięte.

Zaprojektowane przez Klienter.pl


Chcesz zobaczyć swoją książkę?

Zapisz się na newsletter. Otrzymasz przygotowana specjalnie dla Ciebie wizualizację!

Interesuje Cię:

Dołącz, aby otrzymywać porady i materiały dla autorów!