Jolanta Krajnik

untitled-design-5

Nie podjęłam decyzji od razu. Sprawdziłam rankingi. Okazało się, że jesteście dobrym wydawnictwem i nie pomyliłam się.

Podczas procesu wydawniczego, komunikacja między redakcją a mną była bardzo dobra i wszystko przebiegało zgodnie z planem. Byłam informowana na bieżąco, co dzieje się z moją książką.

Kontakty z redaktor prowadzącą, p. Agatą Sikorską, były dla mnie prawdziwą przyjemnością. To osoba godna zaufania, miła w rozmowie, umiejąca zarówno słuchać, jak i doradzić. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.

Moje następne książki, chcę wydawać w Waszym wydawnictwie. Wiem, że współpraca będzie pełna, jak do tej pory. Mam do Was pełne zaufanie. 

 .

Łukasz Supergan, autor książki „Pustka wielkich cisz”

Praca z wydawnictwem „Sorus” to praca z szybkim i elastycznym zespołem. Otwartym na sugestie, doświadczonym, a przy tym podchodzącym do autora po przyjacielsku. Czas od złożenia książki do ujrzenia jej w dłoniach był krótki, a rezultat – znakomity. Moja pierwsza książka wygląda lepiej, niż sobie to wcześniej wyobrażałem.

Jeśli szukasz wydawcy, który pomoże Ci na każdym etapie powstawania Twojej książki, wysłucha Twoich sugestii, pomoże rozwiać wątpliwości – praca z „Sorusem” będzie czystą przyjemnością.

 .

Lech Rudnicki, autor książki “Bogaty człowiek z miasta Łodzi”

Dostałem „anioła stróża” i to z tą osobą krok po kroku doszliśmy do celu. Muszę powiedzieć, że wszystkie moje sugestie i uwagi były brane pod uwagę i NIK MNIE NIE LEKCEWAŻYŁ. Ostatecznie, jak się okazało, moja książka jest w ponad dziesięciu hurtowniach. Polecam szczerze wszystkim, którzy chcą coś wydać, a debiutantom w szczególności.

 

 .

prof. dr hab. Krystyna Wasylikowa – Instytut Botaniki im. W.Szafera PAN, Kraków

Cenię dużą kulturę i życzliwość wszystkich Pracowników Wydawnictwa okazane w trakcie przygotowywania publikacji do druku, również w przypadku zaistnienia różnicy zdań między autorem a Wydawnictwem. Piękne opracowanie i wydrukowanie okładki. Staranność druku w odniesieniu do tekstu i rycin. Służenie fachową radą przez Redaktora-botanika.

 .

Zaprojektowane przez Klienter.pl


Chcesz zobaczyć swoją książkę?

Zapisz się na newsletter. Otrzymasz przygotowana specjalnie dla Ciebie wizualizację!

Interesuje Cię:

Dołącz, aby otrzymywać porady i materiały dla autorów!