Weekend z Arunem Milcarzem, autorem „Czadu”!

Wrocław i Poznań – to dwa miejsca, w jakich będziecie się mogli spotkać z naszym autorem, Arunem Milcarzem, już w ten weekend, 17-19 lutego!

sobota-18-lutego-godz-15-00salka-e-pawilon-7-na-antresoli-po-spotkaniu-arun-zagosci-w-strefie-kontynentow-stoisko-42-hala-7aniedziela-19-lutegofestiwal-podrozniczy-sladami-marzen-ar

Najpierw Arun zapraszaarun-05 Was do Wrocławia. Instytut im. Jerzego Grotowskiego organizuje dwudniową międzynarodową konferencję, podczas której nasz autor opowie o mistycznej Syberii. Godzina 20.00, piątek, wstęp wolny!

Stamtąd zaś Arun szybko przemieści się do Poznania, gdzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywa się Salon Tour. W ramach tego wydarzenia będzie miał swoje wystąpienie w Strefie Kontynentów już o godzinie 15.00! Dokładny adres: Salka E, Pawilon 7 na antresoli. Po spotkaniu obecny będzie w Strefie Kontynentów (Stoisko 42), hala 7A.

W niedzielę będzie można spotkać się z Arunem i uzyskać podpis przy stoisku naszego wydawnictwa na odbywającym się równolegle ze Strefą Kontynentów Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń, również na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zapraszamy!!!

 .
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaprojektowane przez Klienter.pl


Chcesz zobaczyć swoją książkę?

Zapisz się na newsletter. Otrzymasz przygotowana specjalnie dla Ciebie wizualizację!

Interesuje Cię:

Dołącz, aby otrzymywać porady i materiały dla autorów!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wywiad z Anną Daleki, autorką „The Redhead. Daleki za oceanem”

Już w marcu 2017 roku, razem z nadejściem wiosny, nakładem naszego wydawnictwa ukaże się debiutancka książka autorstwa Anny Daleki, The...

Zamknij