Zespół Wydawnictwa Dygresje

Emilia Nowak

Dyrektor ds. rozwoju DM Sorus,
menedżer marki Wydawnictwo Dygresje

emiliaKontaktuję się z autorami i opiekuję ich twórczością w trakcie procesu wydawniczego, którego jestem koordynatorem. Dbam o jakość książek publikowanych przez Wydawnictwo Dygresje. Staram się, by cały zespół wykonywał swoje zadania jak najlepiej.
Literatura to moje życie. Wolny czas spędzam głównie na czytaniu i pisaniu. Sama również jestem autorką, więc wiem, jak to jest być po drugiej stronie biurka.
Wyobrażać sobie coś to lepiej niż pamiętać. John Irving

 

 

 

Agata Sikorska

Redaktor prowadząca

agataRaz w życiu pomyliły mi się kroki i od tego czasu chodzę krzywo. – Marek Hłasko


Moim zadaniem jest kontaktowanie się z Autorami. Prowadzę proces wydawniczy i promocję książki. To, co najbardziej cenię w pracy, to możliwość poznawania wyjątkowych ludzi i ich historii. Uwielbiam twórczość reżyserską Wesa Andersona, Spike’a Jonza, Wojtka Smarzowskiego czy braci Coen, oglądać najnowsze odcinki Fargo, czytać utwory Ignacego Karpowicza oraz rozmyślać o niebieskich migdałach. 

 

 

Wojciech Nowakowski

Sekretarz redakcji,
redaktor prowadzący

wojtekZajmuję się obsługą zleceń poligraficznych. Jestem również redaktorem prowadzącym wybrane pozycje książkowe, szczególnie naukowe i popularnonaukowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy z zakresu poprawności językowej i edytorstwa dokonuję oceny jakości pracy współpracujących z wydawnictwem redaktorów, korektorów i łamaczy. W wolnych chwilach uprawiam turystykę górską i rowerową, śledzę też nowinki z zakresu techniki i nauk ścisłych.

Nic się nie skończy, dopóki nie jest skończone. – Miś Yogi

 

 

Bartłomiej Zacharczuk

Dyrektor handlowy,
redaktor prowadzący

bartekDbam o sprzedaż wydawanych u nas tytułów: kontakt z sieciami dystrybucji oraz marketing. Dodatkowo zajmuję się redakcją wybranych pozycji książkowych i kontaktem z autorami.

Interesuję się społeczeństwem. Lubię uprawiać każdy rodzaj sportu, grać w gry planszowe i czytać, głównie fantastykę. Wierzę, że dzięki cierpliwości i spokojowi wszystko da się załatwić i zawsze można dojść do porozumienia.

Moja dewiza to Spoko, spoko.

 

 

Magdalena Gutowska

Specjalistka ds. rozliczeń

magdaW DM Sorus zajmuję się rozliczeniami. Pilnuję porządku w dokumentacji i czuwam nad prawidłowością wszelkich procesów administracyjnych. 

Uwielbiam muzykę, często bywam na koncertach, a jedną z moich ulubionych rozrywek są gry towarzyskie i logiczne, np. escape roomy.

Bardzo bliskie jest mi powiedzenie Nie mów mi, że niebo jest limitem, skoro na Księżycu znajdują się odciski stóp.

 

 

 

Łukasz Wasik

Webmaster

lukaszZajmuję się
administracją stron internetowych, kodowaniem oraz aktualizacją witryn. Lubię optymalizować procesy sprzedaży i zarządzania www.

Moje hobby to drony. Jestem konstruktorem, serwisantem i oblatywaczem. Moje motto to Jutro będzie lepiej!

Zaprojektowane przez Klienter.pl


Chcesz zobaczyć swoją książkę?

Zapisz się na newsletter. Otrzymasz przygotowana specjalnie dla Ciebie wizualizację!

Interesuje Cię:

Dołącz, aby otrzymywać porady i materiały dla autorów!